Spin TEK logo sinine

Meie tiim

Mari Uusmaa portree

Mari Uusmaa

Juhatuse liige

Mari on olnud Spin TEKis 14 aastat, millest viimased 10 aastat on ta kuulunud ettevõtte juhtkonda. Mari juhib tarkvaraosakonna tööd ja ka meie suuremaid rahvusvahelisi projekte. Ta on esinenud mitmetel suurtel konverentsidel üle maailma ja kuulub ka e-Eesti kõneisikute hulka.

Märt Muttika portree

Märt Muttika

Juhatuse liige

Märt on üks Spin TEKi esimeseid töötajaid, kes liitus tiimiga juba 30 aastat tagasi. Olles omandanud tehnilise hariduse vastutab ta meie riistvaraosakonna toimimise eest, aga ka kogu Spin TEKi meeskonna infrastruktuuri kaasaegsena hoidmise eest. Tema kogemus on hindamatuks osaks Spin TEKi arenguloost.

Urmas Rebane portree

Urmas Rebane

Andmekaitsespetsialist

Omades õigusalast tausta ja tugevaid teadmisi juriidikas vastutab Urmas meie ettevõttes lisaks lepingutele ka andmekaitsealaste teemade eest. Lisaks täiendab Urmas end ka personalihaldamise valdkonnas ja vastutab mitmete personalivaldkonna ülesannete eest.

Tanel Pipar portree

Tanel Pipar

Tarkvara arendusjuht

Tanel on arendanud infosüsteeme Spin TEKis juba 13 aastat. Täna täidab ta meeskonnas arendusjuhi rolli, vastutades lisaks arendustiimile ka kogu ettevõtte üldise tehnoloogilise suuna ja tehnilise taseme tõstmise eest. Tanel on ka väga suure hulga meie arendatud infosüsteemide peaarhitekt.

Merit Künnapuu portree

Merit Künnapuu

Tarkvara vanemprojektijuht

Merit omab magistrikraadi infosüsteemide analüüsi ja kavandamise erialal ja juhib seega meie suurimaid projekte. Meriti tugevuseks on analüütiline võime, mille abil aitab klientide äriprotsesse digitaliseerida. Aastate jooksul on tema portfooliosse kogunenud mitmekümneid projekte Eestis ja välismaal.

Kristel Küünarpuu portree

Kristel Küünarpuu

Tarkvara vanemprojektijuht

Kristel on õppinud tarkvaraarendust ja leiab seetõttu arendajatega ühise keele väga kiiresti. Kristeli projektide hulka kuuluvad mitmed ajakriitilised süsteemid. Tänu oma detailsele mõtlemisele on Kristel osalenud projektides lisaks ka analüütikuna ja harib end pidevalt selles valdkonnas.

Maia Vipp-Osa portree

Maia Vipp-Osa

Tarkvara projektijuht

Maia saabus meie tiimi täiesti teisest valdkonnast, ent olles perfektsionist ja tundes huvi detailide vastu on tänaseks omandanud kuhjaga spetsiifilisi ja tehnilisi oskusi. Maia portfooliosse kuulub tänaseks mitmeid Eesti avaliku sektori ajakriitilisi süsteeme ning lisaks lööb ta kaasa ka välisturgude infosüsteemide loomises ja hooldamises.

Chiara Britt Masing portree

Chiara Britt Masing

Tarkvara projektijuht

Chiara on varasemalt tegelenud projektijuhtimisega kindlustustarkvara valdkonnas. Praeguseks haldab meeskonnas erinevaid avaliku sektori projekte. Chiara tunneb huvi arenduse vastu ja kirjutab hobikorras koodi ka ise. Oma töös naudib ta enim kliendisuhtlust ja analüütilist tööd arendajatega.

Greta-Maria Kivi portree

Greta-Maria Kivi

Turundus- ja disainispetsialist

Greta vastutab lisaks turunduse ja disainile ka kogu ettevõtte sisekommunikatsiooni eest. Olles täiendanud oma teadmisi ka UX/UI kursuste raames tegeleb ta tänaseks meie süsteemide disaini ja kasutusmugavusega ning on kaasatud mitmetesse meie arendusprojektidesse just UX/UI disainerina.

Jana Kiviselg portree

Jana Kiviselg

Juhiabi

Jana on meie ettevõtte üks suurima staaziga töötajaid, kes on vastutanud meie firma asjaajamise eest juba viimased 27 aastat. Jana vastutab selle eest, et meie ettevõttes oleks sujuv infoliikumine, hästi ja õigel ajal vormistatud dokumendid, organiseeritud kirjavahetus ja kogu asjaajamine toimiks.

Mart Meltsus portree

Mart Meltsus

Arvuti riistvara tehnik

Mart on meie tehnik, kelle vastutusvaldkonnaks on nii meie enda kui ka meie klientide IKT vahendite toimivuse tagamine ning arvutikasutajate tehniline ja tarkvaraline nõustamine. Tema laiapõhjalised teadmised aitavad klientidele leida parimad lahendused.

Scroll to Top