Geomõõdistuste infosüsteem Geoveeb

Geoveeb on geomõõdistuste infosüsteem geodeetiliste mõõdistuste ning kohaliku geodeetilise võrgu punktide andmete kohta. 

Infosüsteem abistab omavalitsusi geodeetiliste mõõdistustööde registreerimisel, haldamisel ja arhiveerimisel.

Tarkvara kaudu saavad geodeetiliste tööde teostajad esitada mõõdistustöid kohaliku omavalitsuse territooriumil, lisada juurde vajaliku materjali ning dokumentatsiooni ning jälgida, kas nende geodeetilised tööd on registreeritud või tagasi lükatud.

Kohaliku omavalituse esindajad saavad tarkvarast koheselt kogu info esitatud tööde ning nende andmete kohta ning vastavalt sellele infole töö registreerida või puuduste kõrvaldamiseks tagasi lükata. Süsteem informeerib otsusest ka automaatselt taotlejat.

Kõik kinnitatud tööd on näha ka elanikule ja avalikkusele koos detailse kaardiga. Kaardilt on koheselt näha tööde asukohad jm kaasnev info. Mõõdistajatel on võimalik alla laadida huvipakkuva maatükiga seotud varasemate tööde faile. Kodanikud saavad Geoveebi abil ka omavalitsustele teada anda kahjustatud või vigastatud põhivõrgupunktidest.

Geoveebi eelised kohalikule omavalitsusele:

  • Ametnikud saavad elektrooniliselt töid registreerida või tagasi lükata;

  • Geodeetilised tööde teostajad saavad oma töid jälgida, dokumente esitada, näha tööde ajalugu ja alla laadida varasemate tööde faile;

  • Kogu info koos mõõdistusfailide ja ajalooga on hallatud ja säilitatud ühes kohas;

  • Võimalus on ühendada infosüsteem mõõdistusfailide MKM nõuete kontrollimise mooduliga, et nii geodeetiliste tööde teostajad kui ametnikud saaksid lihtsasti veenduda selle vastavuses nõuetele;

  • Mõõdistuste üldinfo on kättesaadav ka kodanikule ning neil on võimalus teavitada omavalitsust ka kiirelt ja operatiivselt kahjustatud või vigastatud põhivõrgupunktidest;

  • Kaasaegne kaardirakendus, kuhu on lisaks mõõdistustele ja põhivõrgupunktidele võimalik lisada erinevaid kaardikihte välistest infosüsteemidest ja kaardirakendustest.

Veebipõhine infosüsteem muudab omavalitsuse territooriumil toimuvate mõõdistuste registreerimise, haldamise ja arhiveerimise mugavaks kõikidele osapooltele. 

Tutvu Tallinna linna näitega 
Tutvu Tartu linna näitega
Tutvu Tartu valla näitega

Võta ühendust ja uuri lähemalt!

Müük: