606 2700

Tule meile praktikale!

Spin TEK AS on üks Eesti vanimaid IT-firmasid. Oleme oma 30 tegevusaasta jooksul arendanud suurel hulgal erinevaid infosüsteeme nii avalikule sektorile kui ka eraettevõtetele. Tegutseme paljude põnevate projektidega nii Eestis kui ka rahvusvahelistel turgudel. Meie põhiväärtusteks on kvaliteet ja stabiilsus - soovime luua vaid sellist tarkvara, mis töötab pikaajaliselt.

Sa ei kuule meist liiga palju meedias, aga tegelikult arendame me suuri ja olulisi süsteeme. Teeme tihedat koostööd näiteks Ameerika Välisministeeriumiga, Eesti Vabariigi Presidendikantselei ja Tallinna linnaga. Töö meie juures ei ole kunagi igav!

Keda otsime:

Oma meeskonda otsime eesti keelt kõnelevat tarkvara arendaja praktikanti, kellel on olemas tehniline loovus ja erialased algteadmised.

Meie stackiks on Symfony (PHP) ja PostgreSQL, front-endis kasutame erinevaid Javascripti raamistikke.

Praktikandilt ei eelda me konkreetsete programmeerimiskeelte või frameworkide kasutamise kogemust - need tekivad töö käigus - kuid ootame tõsist huvi programmeerimise vastu ja soovi oma teadmisi täiendada!

Meie juurde tulles määrame praktikandile kogenud mentori, kelle juhendamisel saab osaleda reaalsetes projektides ning saada kogemusi uute originaaltarkvarade arendamisest.

Kõiki praktikante näeme potentsiaalsete uute kolleegidena, kellega sobivusel sõlmime pärast praktika lõppemist ka töölepingu.

Mida pakume:

 • vaheldusrikast tööd ja abivalmis meeskonda
 • mentorit, kelle poole küsimustega pöörduda
 • õppetööga sobivat paindlikku tööaega
 • töökohta meie uues ja ägedas kontoris Pirital
 • ühisüritusi
 • praktikatasu

Kandideerimine:

 • Kandideerimise tähtaeg 15. märts 2023.
 • Võtame Sinuga ühendust pärast kandideerimise tähtaja lõppu hiljemalt 10 päeva jooksul ja saadame koduse testülesande, mille lahendamiseks on aega 3-4 päeva. Koos testülesande lahendusega palume Sul saata ka oma CV.
 • Kõik edasipääsenud kandidaadid kutsume vestlusele. Kui Sa seekord edasi ei pääsenud, saad meilt kindlasti tagasisidet oma kandidatuuri kohta sh. edastame sulle ka väikese kokkuvõtte testülesande lahendusest ja anname soovitusi ja nõuandeid, mida oma lahenduses järgmisel korral parandada.
 • Intervjuude käigus valime lõplikult välja, kelle praktikale võtame.
 • Seejärel sõlmime praktikalepingu ning lepime kokku praktikatasus, - ja tingimustes.

Tarkvaraarendaja praktikat saab alustada mais või juunis sõltuvalt sellest, kuidas Sulle seoses eksamite ja muu koolitööga sobib.

Praktika minimaalne kestvus on täistöökohaga 2 kuud, sõltuvalt Sinu kooli nõuetest on loomulikult tervitatav ka pikem praktikaperiood. Kui meie koostöö sujub hästi, oled õppimisvõimeline ja sobitud meie kollektiivi, siis teeme Sulle pärast praktika lõppu pakkumise ka meie juures jätkamiseks. Üldiselt pakume tudengitele osalise tööajaga töölepingut (sh võimalus teha kodukontorit). Nii on Sul võimalus kooli kõrvalt meie meeskonnaga liituda ja oma koolis õpitud erialalisi oskusi ka päris töös praktiseerida.

KANDIDEERI TARKVARAARENDAJA PRAKTIKAKOHALE

Spin TEK AS